Су-джок терапія

Су-джок терапіяЩо таке Су-Джок терапія

Методи Су- Джок терапії – це ефективні засоби корекції, які відносяться до методів рефлексотерапії.

Засновник методу корейський професор Пак Чже Ву. Філософія методу полягає в первинності інформаційного поля, за ним йде енергія, потім матерія. Перші публікації про метод су-джок в міжнародній пресі з`явилися в 1986 р. З цього часу терапія широко поширилася по всьому світу.

У ряді країн метод су-джок входить в державні програми охорони здоров`я та народної освіти. У перекладі з китайської означає руки і стопи. Китайці кажуть, що всі органи нашого тіла спроектовані саме на цих кінцівках, і що для лікування, скажімо, зубів, можна надовго відкласти зустріч з лікарем, якщо правильно натиснути на певну точку на долоні.

Долоня людини схожа на наше тіло. П'ять виступаючих частин тіла (голова і шия, дві руки, дві ноги) і п'ять виступаючих пальців. Голова і шия відповідають великому пальцю, оскільки голова і шия це два сегменти і великий палець також має два сегменти. Руки і ноги відповідають решті чотирьох пальців.

Будова тіла людини повністю відбивається в будові долоні і стопи. Голова проектується на нігтьову фалангу великого пальця. Шия це друга фаланга великого пальця. Вказівний палець і мізинець це руки. Ноги проектуються на середній і безіменний пальці.

Як застосовують Су-Джок терапію

Чинячи вплив на ті або інші точки, ми впливаємо на внутрішні органи і системи організму.

Позитивні ефекти методу це:

  • зняття напруги;
  • запобігання перевтомленню організму;
  • підвищення імунітету;
  • уникнення перевтоми дрібних м’язів кисті рук;
  • активізація процесів мовлення та мислення;
  • підвищення пізнавальної активності дітей;
  • отримання загально зміцнюючого ефекту.

Також до ефектів Су-Джок терапії відносять: покращення самопочуття, прискорення пробудження всіх систем організму, приплив сил, запобігання нервовим перезбудженням дітей та дорослих, зміцнення їх психіки, загальне оздоровлення організму, зняття психологічної та фізичної напруги, отримання загального оздоровчого ефекту.