Про нас


Мережа клінік сімейної медицини

Мережа клінік сімейної медицини BEHEALTHY- це багатопрофільна структура, яка надає широкий спектр медичних послуг для дорослих та дітей.

Метою роботи нашої мережі є задоволення потреб клієнтів у медичних послугах із використанням високотехнологічних досягнень.

Місія мережі: Ми піклуємося про Ваше здоровя щодня, та при потребі надамо Вам медичну допомогу: професійно, якісно та швидко.

Мережа клінік сімейної медицини BEHEALTHY має кваліфікований персонал, оснащена сучасним медичним обладнанням та співпрацює з фахівцями провідних профільних центрів України, що дозволяє проводити якісні обстеження пацієнтів і здійснювати своєчасну діагностику захворювань.

Співробітники мережі - висококваліфіковані фахівці, посилені чіткою взаємодією багаторічного досвіду роботи з прогресивними амбіціями молоді. Ми регулярно проводимо оцінку якості роботи лікарського колективу на відповідність медичної допомоги національним стандартам, а також перевіряємо якість обслуговування клієнтів персоналом мережі клінік на кожному етапі.

Клініка сімейної медицини BEHEALTHY залучає до співпраці лікарі різних спеціальностей, у тому числі з високими званнями: професори, заслужені лікарі України, кандидати та доктори медичних наук.

Також ми співпрацюємо з провідними страховими компаніями на ринку України.

Вдячні відвідувачам мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY, які довіряють нам піклування про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких. Будемо і надалі виправдовувати вашу довіру.

 

Ліцензія

 

Рішення про видачу ліцензії Наказ МОЗ №2673 від 18.11.2020 р.

 


Центр сімейної медицини

Переваги нашого центру сімейної медицини:

- Мінімальна витрата часу на отримання консультації, лікування: центр телемедицини, електронне направлення, лікарняний
- Можливість отримати допомогу віддалено, не відвідуючи лікаря
- Наявність денного стаціонару
- Надання допомоги людям, які не в змозі дійти до найближчої поліклініки.
- Доступ до лікарів-спеціалістів зі всієї України
- Знижка 15% на послуги центру спеціалізованої допомоги:

 • дерматологія
 • оториноларингологія
 • кардіологія,
 • неврологія,
 • гінекологія,
 • урологія
 • УЗД та інші.

Знижку отримують пацієнти, які мають укладені декларації із мережею клінік сімейної медицини BEHEALTHY

Найбільш поширені запитання:

 

Хто такий Сімейний лікар?

 

Сімейний лікар — це лікар загальної практики-сімейної медицини, який отримав спеціалізовану багатопрофільну підготовку. Він може надавати первинну медико-санітарну допомогу членам родини будь-якого віку. У мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY Ви можете укласти декларацію з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром.

 

Чи справді безкоштовно? Хіба це можливо?


Справді! Якщо Ви уклали декларацію із лікарем мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY, Ви гарантовано отримаєте перелік послуг, передбачений медичною реформою, абсолютно безкоштовно. Справа в тому, що за вас все оплачує держава. Від себе на ті послуги, що не покриваються державою, для наших декларантів ми додали ще й знижки, адже ми дійсно цінуємо наших клієнтів.

 

Які послуги будуть безкоштовними?


Це всі послуги, що передбачено Наказом МОЗ України №504 від 19.03.2018, а саме: обслуговування у сімейного лікаря /терапевта/педіатра; загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою; загальний аналіз сечі; глюкоза крові; загальний холестерин; вимірювання артеріального тиску, ваги, зросту, окружності талії; електрокардіограма; швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити.

 

Які саме послуги можна отримати безкоштовно, як декларант клініки?


У мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY для Вас буде абсолютно безкоштовно: консультації сімейного лікаря /терапевта/педіатра; отримання довідок, лікарняних; отримання рецептів на доступні ліки; направлення до вузьких спеціалістів, додаткові дослідження; лабораторні та інструментальні дослідження, що є передбаченими Наказом МОЗ України № 504 від 19.03.2018; вакцинація в межах календаря щеплень (включаючи вакцину, що надає держава); зручний запис на прийом та відсутність черг.

 

Як потрапити до вузькопрофільних спеціалістів?


В разі потреби, Ваш сімейний лікар надасть Вам направлення до вузького спеціаліста. Ви можете самостійно обрати, де саме отримаєте консультацію фахівця вторинної ланки – у мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY, в поліклініці за місцем проживання, або в будь-якому іншому приватному центрі.

Від себе ми гарантуємо знижки для декларантів на всі послуги, що не покриває держава, у розмірі 15%.

 

У мене вже укладена декларація, чи можу змінити на вашу клініку?


Якщо Ви маєте діючу декларацію, але хочете змінити заклад чи фахівця, Вам достатньо повідомити про це одного з наших сімейних лікарів, надати в електронному вигляді свої прізвище, ім’я та по-батькові й повну дату народження. Після цього на Ваш телефон прийде 4-значний код підтвердження, який треба назвати чи надіслати сімейному лікарю. Щойно укладену декларацію, ми надішлемо Вам в електронному варіанті.


Центр спеціалізованої допомоги

В центрі спеціалізованої допомоги мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY Ви зможете отримати консультацію лікаря вузької спеціалізації та пройти діагностику на сучасному УЗД та ЕКГ-обладнанні

Також у мережі клінік діє Центр реабілітації, в якому пацієнти зможуть отримати комплекс легеневих, психологічних, терапевтичних та інших реабілітаційних заходів.

 

Раді зустрічати Вас за наступними адресами мережі клінік BEHEALTHY:

 

 • Луцьк, вул. Свободи, 25

067 213 04 88

050 437 44 70

 • Луцьк, вул. Коперника, 13В

050 237 44 70

 • Луцьк, вул. Львівська, 73

050 737 44 79

 • Любешів, вул. Монастирська, 2

095 537 44 79

 • Стара Вижівка, вул. Незалежності, 52

095 037 44 70

 • Маневичі, вул. Горького, 9а

050 237 4479

 • Володимир, вул.Ковельська, 138/1

093 601 05 95

 • Ратне, вул.Центральна, 40/2

067 158 95 08

 • Ковель, вул.Шевченка, 9

067 165 41 78

 • Львів, вул.Драгана, 9

095 437 44 70

 • Львів, вул.Пасічна, 171

067 123 27 30

 • Нововолинськ, Бульвар Шевченка 34/8 

067 114 41 09

 

Ви завжди можете проконсультуватися із спеціалістами чи записатися на візит за телефоном гарячої лінії:

 

0 800 33 74 14

 

Ми цінуємо кожного пацієнта і надаємо послуги для вас якісно, швидко та професійно!

Будьте здорові!


Центр дерматології та косметології

У нашому центрі кометології працюють лікарі-косметологи з вищою медичною освітою , що забезпечує розуміння фізіології процесів старіння, патофізіології дерматологічних захворювань, утворення пігментних плям, рубців і т.д. Саме тому ми відразу правильно розпочнемо діагностику та лікування дермато-косметологічної проблеми . Ми працюємо з якісною професійною космецевтикою.

Лікар-дерматолог Центру дерматології та косметології здійснює консультативний прийом щоденно згідно попереднього запису.


Центр моніторингу здоров’я

Віддалений моніторинг стану здоров’я пацієнтів - це метод, який допомагає у наданні допомоги з використанням останніх досягнень в галузі інформаційних технологій.

За допомогою інтелектуальних браслетів, "розумних" годинників та мобільних додатків лікар отримує інформацію про стан здоров'я пацієнта, дані автоматично передаються безпосередньо в електронну медичну карту.

Лікар може миттєво переглянути та проаналізувати дані у веб-браузері з будь-якого місця.


Центр телемедицини

У мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY працює Центр телемедицини. За допомогою цього центру пацієнт має можливість отримати онлайн-консультацію з будь-яким з наших лікарів. Більш того, в наших пацієнтів є можливість отримати онлайн-консультацію в провідних українських лікарів з Луцька, Тернополя, Львова та Києва.

Записатись на прийом