Про нас


Клініка сімейної медицини "Біхелсі"

"Клініка сімейної медицини "Біхелсі" - це багатопрофільна сімейна клініка, яка надає широкий спектр медичних послуг для дорослих та дітей.

Метою роботи нашої клініки є задоволення потреб клієнтів у медичних послугах із використанням високотехнологічних досягнень.

Місія клініки: Ми піклуємося про Ваше здоровя щодня, та при потребі надамо Вам медичну допомогу: професійно, якісно та швидко.

"Клініка сімейної медицини "Біхелсі" оснащена сучасним медичним обладнанням та співпрацює з провідними лабораторіями, що дозволяє проводити обстеження пацієнтів і здійснювати своєчасну діагностику захворювань.

Співробітники клініки - висококваліфіковані фахівці, власники лікарських категорій і багаторічного досвіду роботи. Ми регулярно проводимо оцінку роботи лікарського колективу на відповідність медичної допомоги високим світовим стандартам, а також перевіряємо якість обслуговування клієнтів персоналом клініки на кожному етапі.

В "Клініці сімейної медицини "Біхелсі" працюють лікарі різних медичних спеціальностей, серед них професори, заслужені лікарі України, доктори медичних наук, кандидати медичних наук, лікарі вищої та 1 категорії.

Ми співпрацюємо з провідними страховими компаніями на ринку України.

Ми вдячні відвідувачам "Клініки сімейної медицини "Біхелсі", які довіряють нам найдорожче - своє здоров'я і здоров'я своїх близьких. Будемо і надалі виправдовувати вашу довіру.


Центр сімейної медицини

Переваги нашого центру сімейної медицини:

- Мінімальна витрата часу на отримання консультації, лікування: центр телемедицини, електронне направлення, лікарняний
- Можливість отримати допомогу віддалено, не відвідуючи лікаря
- Наявність денного стаціонару
- Надання допомоги людям, які не в змозі дійти до найближчої поліклініки.
- Доступ до лікарів-спеціалістів зі всієї України
- Знижка 15% на послуги центру спеціалізованої допомоги: кардіологія, неврологія, гінекологія, УЗД та інші *

* знижку отримують пацієнти, які мають укладені декларації із Клінікою сімейної медицини "Біхелсі"

Найбільш поширені запитання:

Хто такий Сімейний лікар?

Сімейний лікар — це лікар загальної практики-сімейної медицини, який отримав спеціалізовану багатопрофільну підготовку. Він може надавати первинну медико-санітарну допомогу членам родини будь-якого віку. В Клініці сімейної медицини "Біхелсі" Ви можете укласти декларацію з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром.

Чи справді безкоштовно? Хіба це можливо?
Справді! Якщо Ви уклали декларацію із лікарем «Кілінки сімейної медицини «Біхелсі», Ви гарантовано отримаєте перелік послуг, передбачений медичною реформою, абсолютно безкоштовно. Справа в тому, що за вас все оплачує держава. Від себе на ті послуги, що не покриваються державою, для наших декларантів ми додали ще й знижки, адже ми дійсно цінуємо наших клієнтів.

А які послуги для мене будуть безкоштовними?
Це всі послуги, що передбачено Наказом МОЗ України №504 від 19.03.2018, а саме: обслуговування у сімейного лікаря /терапевта/педіатра; загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою; загальний аналіз сечі; глюкоза крові; загальний холестерин; вимірювання артеріального тиску, ваги, зросту, окружності талії; електрокардіограма; швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити.

Які саме послуги я отримаю безкоштовно, як декларант Сімейної клініки?
В Клініці сімейної медицини "Біхелсі" для Вас буде абсолютно безкоштовно: консультації сімейного лікаря /терапевта/педіатра; отримання довідок, лікарняних; отримання рецептів на доступні ліки; направлення до вузьких спеціалістів, додаткові дослідження; лабораторні та інструментальні дослідження, що є передбаченими Наказом МОЗ України № 504 від 19.03.2018; вакцинація в межах календаря щеплень (включаючи вакцину, що надає держава); зручний запис на прийом та відсутність черг

Як потрапити до вузькопрофільних спеціалістів?
В разі потреби, ваш сімейний лікар надасть Вам направлення до вузького спеціаліста. Ви можете самостійно обрати, де саме Ви отримаєте консультацію фахівця вторинної ланки – в Клініці сімейної медицини "Біхелсі", в поліклініці за місцем проживання, або в будь-якому іншому приватному центрі.

Від себе ми гарантуємо знижки для декларантів на всі послуги, що не покриває держава, у розмірі 15%

У мене вже укладена декларація, чи можу змінити на вашу клініку?
Якщо Ви маєте діючу декларацію, але хочете змінити заклад чи фахівця, Вам достатньо повідомити про це одного з наших сімейних лікарів, надати в електронному вигляді свої прізвище, ім’я та по-батькові й повну дату народження. Після цього на Ваш телефон прийде 4-значний код підтвердження, який треба назвати чи надіслати сімейному лікарю. Щойно укладену декларацію, ми надішлемо Вам в електронному варіанті.


Центр моніторингу здоров’я

Віддалений моніторинг стану здоров’я пацієнтів - це метод, який допомагає у наданні допомоги з використанням останніх досягнень в галузі інформаційних технологій.

За допомогою інтелектуальних браслетів, "розумних" годинників та мобільних додатків лікар отримує інформацію про стан здоров'я пацієнта, дані автоматично передаються безпосередньо в електронну медичну карту.

Лікар може миттєво переглянути та проаналізувати дані у веб-браузері з будь-якого місця.


Центр телемедицини

В "Клініці сімейної медицини "Біхелсі" працює Центр телемедицини. За допомогою цього центру пацієнт має можливість отримати онлайн-консультацію з будь-яким з наших лікарів. Більш того, в наших пацієнтів є можливість отримати онлайн-консультацію в провідних українських лікарів з Луцька, Тернополя, Львова та Києва.


Центр спеціалізованої допомоги

В центрі спеціалізованої допомоги "Клініки сімейної медицини "Біхелсі" ви зможете отримати консультацію лікаря вузької спеціалізації та пройти діагностику на сучасному УЗД та ЕКГ-обладнанні

Також в Клініці діє Центр реабілітації, в якому пацієнти зможуть отримати комплекс легеневих, психологічних,  терапевтичних та інших реабілітаційних заходів.