Лікувальний масаж

Поглажування, розминання, струшування, розтяг та стиснення - це неповний асортимент чинників, за допомогою яких фахівці з масажу впливають на м’язеву систему пацієнта.Лікувальний масаж

 

Лікувальний масаж – це процедура, яка використовується з незапам’ятних часів. Поглажування, розминання, струшування, розтяг і стиснення- це неповний асортимент чинників, за допомогою яких фахівці з масажу впливають на м’язову систему пацієнта.

Відомо багатьом, що левова частка проблем хребта, спричинена розбалансованою роботою м’язевого корсету. Чинники, які впливають на м’язи найрізноманітніші. Іноді навіть неочікувані. Поряд із зрозумілими всім порушеннями, що спричинені гіпер- чи гіпотонусомм’язів, їхнім запаленням чи наслідками перенавантаження(крипотурою), існує ряд чинників, на які ми при болях в спині не звертаємо увагу. Це і якість матрацу, на якому спимо, режим дня, стан регулювання сидіння нашого авто та надмірно емоційний стиль їзди, наша дієта, обмежений руховий режим протягом дня, та багато-багато іншого.

 

Чим корисний лікувальний масаж?

 

Під-час сеансу лікувального масажу, наша м’язева система в зоні дії процедури піддається своєрідному стресу, який призводить до адекватної відповіді організму. Будь-яку нестандартну дію на свою адресу, наш організм сприймає як агресію і негайно мобілізує в зону агресії свої захисні ресурси, чим спричинює покращення живлення тканин, притік носіїв енергії та сплеск метаболічних процесів.

 

На що впливає лікувальний масаж?

 

Вплив масажу на так звані тригерні точки- місця прикріплення м’язів має не менш сприятливу дію. Спазми, які формували дискомфорт протягом тривалого часу, та перетворилися на міні корчі (спастичний статус), жоден організм не може подолати без сторонньої допомоги. Лише під час масажу, досвідчений фахівець, може адекватно вплинути на дану проблему, не спричинивши при цьому надмірного вторгнення.

 

Види лікувального масажу у мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY

 

У нашій мережі клінік досвідчені фахівці виконують різні види лікувального масажу в залежності від показань:

  • Класичний лікувальний масаж з корекцією постави
  • Лікувально-оздоровчий масаж кінцівок і суглобів
  • Лікувальний масаж хребта

Входить в комплексне лікування сколіозу, радикуліту, допомагає позбутися від остеохондрозу.

 

Показання

 

Покази до масажу надзвичайно широкі.

Дана процедура є методом вибору при потребі зняти втому, підвищити працездатність, зміцнити зв'язковий апарат.

Також є прекрасні результати у пацієнтів після перенесеного інсульту, посттравматичних розладів.

У багатьох масаж допомагає впоратися з набряками, запальними процесами, входить в комплекс лікування сколіозу, радикулітів, допомагає полегшити больовий синдром від остеохондрозу.

 

Коли масаж не рекомендований

 

Проте слід мати на увазі, що жодна процедура масажу, не повинна відбуватися без попереднього огляду лікаря.

Тобто, прийнявши рішення скористатися даною процедурою з лікувальною чи профілактичною метою, розпочніть це з візиту до лікаря.

У випадку відсутності протипоказань, пройдіть курс в своє задоволення.

Майте на увазі: будь яка маніпуляція чи процедура, яка має немедикаментозний вплив на організм, дає ефект з відтермінуванням, зазвичай тоді, коли ви не пов’язуєте це із пройденим курсом.

Наша мета - допомогти зміцнити Ваше фізичне здоровя та емоційний стан. Це є одним із найважливіших завдань команди BEHEALTHY

Приєднуйтесь та оздоровлюйтеся!

 

Записатись на прийом