Спеціалізовані аналізи

Спеціалізовані лабораторні аналізиМережа клінік сімейної медицини BEHEALTHY співпрацює із двома кращими приватними лабораторіями Луцька – це Hemo Medika та Україно-німецька лабораторія.

 

Співпраця із цими лабораторіями надає можливість здійснювати найширший перелік аналізів та дотримуватись стандартної цінової політики.

Взяття матеріалу проводиться за допомогою вакуумних систем Vacuette. Використання вакуумних систем – необхідний крок у створенні стандартних умов взяття, транспортування і зберігання біологічних проб пацієнтів. Впровадження таких систем впливає на якість майбутнього лабораторного дослідження. Використання вакуумних систем унеможливлює перехресного забруднення зразків, а також є більш безпечним і безболісним для пацієнта, ніж забір зразка шприцем.

Транспортування аналізу до лабораторії відбувається не пізніше наступного дня в належних умовах кур’єрами лабораторій. Для виконання певних аналізів матеріал проходить підготовку на базі мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY задля забезпечення стабільності зразку.

Для виконання досліджень треба певним чином підготуватися. Майже всі аналізи здаються натщесерце. Матеріал для аналізів сечі/калу збираються клієнтом самостійно вдома в спеціальні медичні контейнери або безпосередньо в клініці.

Правила підготовки до конкретних аналізів Ви можете дізнатися у медичних фахівців мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY

Записатись на прийом