Умови оплати та повернення коштів

ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЗА ПОСЛУГИ ВИКОНАВЦЯ ТА УМОВИ

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Порядок оплати коштів послуги Виконавця

  1. При замовлені послуг Виконавця Замовник звертається до Виконавця через електронну пошту чи по телефону: вказує вид послуг, адресу, прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону для узгодження деталей замовлення та умови отримання замовлення.
  2. Виконавець, при отриманні замовлення, створює Замовлення-Договір, квитанцію на оплату послуг, Договір по наданню послуг, акт прийому-передачі наданих послуг, рахунок на оплату послуг, та відсилає дані скан-копії документів на електронну адресу чи на мобільний телефон Замовника.
  3. Замовник проводить оплату послуг Виконавця згідно отриманих скан- копій документів на сайті Виконавця.

Умови повернення коштів за оплачені послуги Виконавця

  1. У разі відмови від Замовлення при умові, що представник Виконавця ще не надав послуги - повернення сплаченої суми в повному обсязі.
  2. У разі відмови від Замовлення при умові, що представник Виконавця частково надав послуги - повернення сплаченої суми проводиться частково крім тих видів послуг, що не були надані.

Порядок повернення коштів

У випадку повернення коштів з вищезазначених підстав та в поряду зазначеному в договорі публічної оферти повернення коштів здійснюється у розмірах визначених умовами договору, шляхом їх перерахування на банківську картку з якої було проведено платіж, протягом строку визначеного відповідно до правил банківського обслуговування.

Записатись на прийом