Голковколювання

Голковколювання, Акупунктура у ЛуцькуЩо таке голковколювання

Акупункту́ра (лат.acus— голка та лат.punctura— укол) або Голковколювання — лікувальний метод, що полягає у подразненні периферичних нервових розгалужень за допомогою уколів у певні точки тіла (всього таких точок налічується понад 600). Акупунктура належить до основних методів китайської народної медицини; у Китаї відома з II століття до н. е. Уявлення та поняття, що лежать в теоретичній основі акупунктури - вчення про інь і ян, про п'ять елементів, про життєву енергію ци і її рух по меридіанах. Основні види: традиційна чжень-цзю терапія (вколування і припікання), електроголковколування (діагностика і лікування з вимірюванням біопотенциалів точок на поверхні шкіри), аурикулопунктура і аурикулопрессура (вплив на біологічно активні точки вуха), шиацу (акупресура) та ін.  Вибір точок зумовлюється характером захворювання; у вибрані точки на встановлену глибину вводять спеціальні голки, які залишають в тілі протягом 5—15 хвилин.

Проведене гарним фахівцем голковколювання дає відмінні результати, надає загальнозміцнюючий ефект, активізує роботу імунної системи і навіть надає омолоджуючу дію.

Для чого використовується голковколювання

Найчастіше сеанси акупунктури застосовуються в наступних цілях:

-Омолодження шкіри, підвищення її пружності, усунення дрібних зморшок.

-Нормалізація обміну речовин, позбавлення від зайвої ваги.

-Поліпшення стану кісткової тканини.

-Поліпшення стану серцево-судинної системи.

-Зняття хронічного стресу.

-Допомога в подоланні нікотинової, алкогольної та наркотичної залежності.

З найбільшим ефектом методом акупунктури лікують захворювання нервової системи —гострі судинні патології, порушень мозкового кровообігу, інсульти та їх наслідків, периферичні ураження, травми периферичних нервів, наслідки черепно-мозкових травм, невропатія лицьового нерва, головні болі, запаморочення астено-невротичних, астенодепресивних синдромів і порушень сну, больових синдромів, біль в спині, радикуліт, ішіас, тунельні синдроми і посттравматичні синдроми.

Останнім часом голковколювання почали широко використовувати для реабілітації хворих після Ковід-19