22/02/21Якісно і доступно: як працює луцька Клініка сімейної медицини Behealthy

Швидко, професійно та – головне – зручно для пацієнтів. Так працює Клініка сімейної медицини Behealthy у Луцьку. Медзаклад почав свою роботу наприкінці минулого року та вже завоював прихильність лучан, – пише "12 канал".

“Наша мета – це надання якісної первинної допомоги. Вона має бути адекватною до ситуації? з якою звернувся пацієнт. Ні в якому разі не можна людину тут затримати на довше, ніж вона повинна бути в нашому закладі. Ми це прекрасно розуміємо”, – каже головний лікар Клініки сімейної медицини Behealthy Іван Гусак.

У клініці уважно й індивідуально підходять до усіх пацієнтів, а особливо до наймолодших.

“Це є дуже важливо, коли дитина іде до тебе спокійно, коли ти спокійно розмовляєш і розумієш маму, і на одному рівні з дитиною, – це дуже важливо”, – пояснює Олена Боднар, лікарка-педіатр.

Спектр послуг, які надає клініка Behealthy, чималий. Тут ви можете здати будь-які аналізи та зробити ультразвукову діагностику, звернутись до неврологів, терапевтів, сімейних лікарів, декларації з якими можна буде підписати вже з першого квітня. Доступні і послуги кардіологів, гінекологів, венерологів, ендокринологів та не тільки. А нещодавно, тут облаштували денний стаціонар. Головний лікар показує, яким обладнанням багаті.

Behealthy особлива і тим, що тут розвивають напрямок реабілітації. Інсульти, спинальні травми, захворювання периферичних нервів, – після цього необхідне відновлення. Над цим у клініці працює ціла бригада із п’яти спеціалістів.

“Чим раніше почати, тим є більше шансів, що все-таки вдасться відновити пацієнту навички, функції, які були втрачені внаслідок хвороби”, – пояснює лікарка-невропатологиня Інна Омельчук.

У клініці вважають, що послуги мають бути доступними для усіх. Саме тому влаштовують акції. До кінця лютого УЗД серця з консультацію кардіолога можна буде зробити за 300 гривень. А консультація невролога з першого березня обійдеться всього у 150 гривень.
Подивитися сюжет "12 каналу" можна тут :  https://www.youtube.com/watch?v=h2iYaE8ZHPM&t=18s