Клініка сімейної медицини BEHEALTHY | Львів, Драгана, 9

Львів, вул.Драгана, 9

Часи роботи:

Понеділок - П’ятниця 8:00-19:00
Субота 8:00-15:00
Неділя Вихідний

 

Інформація про клініку

Перша на львівщині  клініка сімейної медицини BEHEALTHY відкрилася в районі Сихова. Сучасне обладнання, зручне розташування, професійні лікарі – усе, що потрібно, аби отримувати якісні медичні послуги.

Мережа клінік сімейної медицини BEHEALTHY

Мережа клінік сімейної медицини BEHEALTHY- це багатопрофільна мережа, яка надає широкий спектр медичних послуг для дорослих та дітей.

Метою роботи нашої мережі є задоволення потреб клієнтів у медичних послугах із використанням високотехнологічних досягнень.

Місія мережі: Ми піклуємося про Ваше здоровя щодня, та при потребі надамо Вам медичну допомогу: професійно, якісно та швидко.

Мережа клінік сімейної медицини BEHEALTHY оснащена сучасним медичним обладнанням та співпрацює з провідними лабораторіями, що дозволяє проводити обстеження пацієнтів і здійснювати своєчасну діагностику захворювань.

Співробітники мережі клінік - висококваліфіковані фахівці, власники лікарських категорій і багаторічного досвіду роботи. Ми регулярно проводимо оцінку роботи лікарського колективу на відповідність медичної допомоги високим світовим стандартам, а також перевіряємо якість обслуговування клієнтів персоналом мережі клінік на кожному етапі.

У мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY працюють лікарі різних медичних спеціальностей, серед них професори, заслужені лікарі України, доктори медичних наук, кандидати медичних наук, лікарі вищої та 1 категорії.

Ми співпрацюємо з провідними страховими компаніями на ринку України.

Ми вдячні відвідувачам мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY, які довіряють нам найдорожче - своє здоров'я і здоров'я своїх близьких. Будемо і надалі виправдовувати вашу довіру.

Послуги клініки

Укладення декларацій із сімейним лікарем

Для укладання декларації Вам необхідно мати

 

 • паспорт (або інший документ, що підтверджує статус резидента України), 
 • ідентифікаційний код,
 • для дитини – Свідоцтво про народження. 

Після того, як необхідні данні будуть  введені в систему – на Ваш номер телефону прийде смс із кодом підтвердження. Цей код необхідно продиктувати фахівцю Клініки сімейної медицини BEHEALTHY.  Після верифікації даних, наш фахівець роздрукує Декларацію.

Будь ласка, уважно перевірте її!

 

Якщо все введено вірно – Декларацію необхідно підписати. Готово Ви уклали декларацію з лікарем.

 

Послуги, які ви отримуєте безкоштовно після підписання декларації з сімейним лікарем

 

 • Консультації сімейного лікаря /терапевта/педіатра
 • Отримання довідок, лікарняних
 • Отримання рецептів на доступні ліки
 • Направлення до вузьких спеціалістів, додаткові дослідження
 • Лабораторні та інструментальні дослідження, що є передбаченими Наказом МОЗ України № 504 від 19.03.2018, а саме: Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою,  Загальний аналіз сечі,  Глюкоза крові, Загальний холестерин,  Вимірювання артеріального тиску, ваги, зросту, окружності талії,  Електрокардіограма,  Швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити
 • Вакцинація в межах календаря щеплень (включаючи вакцину, що надає держава)
 • Зручний запис на прийом та відсутність черг

ЗАПИСАТИСЯ

Послуги, які Ви отримуєте безкоштовно

Послуги, які ви отримуєте безкоштовно після підписання декларації з сімейним лікарем

 

 • Консультації сімейного лікаря /терапевта/педіатра
 • Отримання довідок, лікарняних
 • Отримання рецептів на доступні ліки
 • Направлення до вузьких спеціалістів, додаткові дослідження
 • Лабораторні та інструментальні дослідження, що є передбаченими Наказом МОЗ України № 504 від 19.03.2018, а саме: Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою,  Загальний аналіз сечі,  Глюкоза крові, Загальний холестерин,  Вимірювання артеріального тиску, ваги, зросту, окружності талії,  Електрокардіограма,  Швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити
 • Вакцинація в межах календаря щеплень (включаючи вакцину, що надає держава)
 • Зручний запис на прийом та відсутність черг

ЗАПИСАТИСЯ

Декларація з дитячим лікарем-педіатром

Що протрібно для підписання декларації лікарем-педіатром?

Ви можете укласти декларацію з лікарем в Клініці сімейної медицини BEHEALTHY для вашої дитини в будь-який момент.

Для цього вам потрібно мати із собою паспорт та код РНОКПП одного з батьків (опікунів), та свідоцтво про народження дитини. Після введення даних в систему, на ваш номер телефону прийде смс-повідомлення із кодом підтвердження. Цей код вам слід буде назвати відповідальному працівнику Клініки сімейної медицини "Біхелсі". Після укладання декларації її слід перевірити і підписати.

Ми дуже просимо вас також взяти медичну картку або форму, в якій відображено щеплення, що отримала ваша дитина. Це дуже важливо, адже ваш педіатр буде планувати профілактичні щеплення та своєчасно запрошувати вас на прийом. Ця інформація також стане в нагоді при необхідності отриманні деяких довідок.

Якщо ви вже уклали декларацію з іншим лікарем, а хочете переукласти декларацію з педіатром Клініки сімейної медицини "Біхелсі", вам не слід роботи нічого додатково – система спрацює автоматично. Тобто, ви просто приходите до нас і укладаєте нову декларацію.

Нагадуємо, що наші маленькі декларанти можуть обслуговуватися у педіатра, отримувати довідки, здавати певні базові аналізи, отримувати щеплення в рамках календаря щеплень абсолютно безкоштовно!


ЗАПИСАТИСЯ

Огляд лікаря-педіатра

Консультація приватного лікаря-педіатра у Луцьку

 

Привести дитинку на огляд до педіатра в Клініку сімейної медицини BEHEALTHY слід, якщо у мами є будь-яка скарга на стан здоров’я малюка. Під час огляду педіатр:

 • вислухає всі скарги;
 • поміряє зріст та визначить вагу;
 • огляне живіт, шкіряні покрови;
 • подивиться горло;
 • послухає легені та серце,поміряє температуру.

За необхідності, педіатр Клініки сімейної медицини "Біхелсі" призначить додаткові аналізи, деякі з яких можливо зробити одразу за допомогою експрес-тестів, решта – також можна здати у нас в клініці. Адже Клініка сімейної медицини "Біхелсі" співпрацює із кращими лабораторіями України та має можливість запропонувати найширший перелік аналізів. В разі потреби, наш лікар може надати направлення до вузьких  спеціалістів.

Педіатри Клініки сімейної медицини BEHEALTHY користуються лише доказовою медициною, отже всі призначення будуть виваженими та будуть вести до ефективного результату. Всі лікарі постійно проходять курси вдосконалення, приймають участь у науково-практичних конференціях та є обізнаними в сучасних медичних досягненнях.


ЗАПИСАТИСЯ

Цілодобова онлайн підтримка лікаря

Сучасний пацієнт тепер має вибір, де моніторити своє здоров’я, у якого фахівця консультуватись та коли проходити обстеження.

Клініка сімейної медицини BEHEALTHY надає якісний сервіс та швидкість обслуговування кожного пацієнта.

Тому ми активовуємо нову послугу "Цілодобова онлайн підтримка". Дана послуга поширюється на тих пацієнтів, хто уклав декларації з сімейними лікарями клініки BEHEALTHY

Телефонуючи до сімейного лікаря у позаробочий час, на дзвінок буде відповідати черговий лікар - цілодобово.

Дбайте про своє здоров'я та будьте здорові!


ЗАПИСАТИСЯ

Вакцинація

Терапевти мережі клініки сімейної медицини BEHEALTHY залюбки допоможуть скласти графік щеплень. В своїй роботі ми використовуємо національний календар щеплень, за бажанням ви можете отримати й додаткові рекомендовані вакцини.

Для декларантів мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY вакцинація в межах календаря щеплень є абсолютно безкоштовною, включно із вакциною, що надається державою.

Ви можете придбати вакцину іншого виробника. За умов збереження холодового ланцюга, наші фахівці проведуть процедуру щеплення.


ЗАПИСАТИСЯ

Онлайн консультації

Коли необхідні Онлайн консультації

 

Досить часто виникають ситуації, коли потрібно швидко отримати відповідь спеціаліста на запитання, пов'язане зі здоров'ям. На частину таких запитань можна отримати кваліфіковану відповідь без традиційного візиту до лікаря.

Завдяки онлайн-консультації лікаря можна швидко отримати рекомендацію конкретно про ваш випадок та розвіяти сумніви щодо наступних кроків у лікуванні.

Консультація з досвідченими лікарями завжди краще, ніж консультація в "Доктор Гугл"

Онлайн-консультацією можна скористатися в попередньо узгоджений час.

 

Переваги Онлайн консультації

 

Збереження результатів розмови з лікарем та цілковита конфіденційність

Консультації проводять лише досвідчені спеціалісти

Спілкуйтеся з лікарями з будь-якої точки світу

Вартість онлайн-консультації дешевша за очну зустріч

 

Як замовити Онлайн консультацію?

 

1. Оберіть послугу або відповідного лікаря

2. Введіть ваші контактні дані

3. Поставте відмітку в чекбоксі, що замовляєте Онлайн консультацію

4. Дочекайтесь, що з Вами зв'яжеться адміністратор та узгодить час Онлайн консультації

5. Оплатіть обрану послугу та очікуйте на дзвінок лікаря

 

Найбільш поширені запитання по Онлайн консультаціях

 

У яких випадках онлайн-консультація лікаря стане у нагоді?

Дистанційні консультації призначені для пацієнтів, яким необхідна порада лікаря на відстані. Сервіс не завжди може замінити особистий візит до лікаря, проте він допомагає розібратися з основними або раптовими запитаннями. Ви отримаєте відповідь фахівця, як вчинити у тій чи іншій ситуації. Наприклад, до якого лікаря краще звернутися або чи правильно вам призначили лікування.

Чи отримаю я діагноз після консультації?

Дистанційно поставити діагноз лікар не має права. Він може висловити свої рекомендації, виходячи з наданої вами інформації, направити на аналізи, діагностику або повідомити про необхідність очного візиту. Але діагноз рідко ставлять і під час першого візиту до лікаря. Найчастіше вам призначають здачу аналізів або додаткову діагностику. Тому, у деяких випадках, дистанційна консультація може замінити перший візит до лікаря.

Які запитання можна поставити фахівцю?

З лікарем можна обговорити будь-яку проблему зі здоров'ям і отримати кваліфіковану відповідь. Крім того, можна поставити будь-які запитання, пов'язані зі здоров'ям та медициною. Наприклад, запитання щодо здорового харчування, занять спортом, щеплень та інші.

 

Фахівці якого профілю надають Онлайн консультації?

 

Онлайн консультацію частіше надають сімейні лікарі. Але й лікарі за іншими спеціальностями моужть ефективно надавати онлайн консультації

 

Чи можна бути впевненим в конфіденційності розмови?

 

Онлайн-консультація лікаря прирівнюється до очного візиту. У збереженні лікарської таємниці можна бути повністю впевненим. До того ж, ви можете не вказувати справжнє ім'я.

 

Чи варто готуватися до консультації?

 

Спеціальна підготовка не потрібна. Максимум, що вам варто зробити, це скласти список симптомів, які вас турбують, та підготувати результати аналізів, діагностики, призначення іншого лікаря, якщо вони мають пряме відношення до запитань консультації. Всю іншу інформацію лікар у вас дізнається під час консультації.

 

Скільки коштує Онлайн консультація?

 

Ціни на Онлайн консультаціях вказані в прайсі. Ціна вказана за консультацію тривалістю 20 хв.

Будьте здорові! )


ЗАПИСАТИСЯ

Телемедичні консультації


ЗАПИСАТИСЯ

ЕКГ

ЕКГ

 

У мережі клінік сімейної медицини «Біхелсі» ви можете виконати дослідження ЕКГ за попереднім записом на сучасному ЕКГ-апараті.

ЕКГ – дослідження дозволяє оцінити роботу серцевого м’яза в звичайних умовах. Дослідження проводиться в положенні лежачи на спині. Для проведення дослідження спеціальні датчики (манжети та присоски) кріпляться до грудної клітини, зап’ясть та гомілок пацієнта. Процедура є абсолютно безболісної і займає 10-15 хвилин. Під час процедури не слід нервувати, рухатися.

Як підготуватися до ЕКГ?

 

Спеціальної підготовки не потрібно, але для отримання вірних результатів, в день проведення ЕКГ слід обмежити фізичні навантаження, безпосередньо перед процедурою бажано хвилин 10 посидіти та заспокоїтися. Перед ЕКГ не слід курити, пити каву, міцний чай, енергетичні напої. Не слід також перевантажувати шлунок надмірними порціями або жирною їжею.

Ціни на виконання процедури УЗД наведено в прайсі.

 

Для декларантів мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY ЕКГ є безкоштовним дослідженням.

Гарного Вам здоров'я!


ЗАПИСАТИСЯ

УЗД (Львів)

Що таке УЗ-діагностика?

 

Ультразвукова діагностика – це діагностична процедура з використанням ультразвукових хвиль для отримання двовимірного або тривимірного зображення органу. Якщо вам необхідно провести ультразвукове дослідження органів черевної порожнини або нирок, необхідно підготуватись до проведення дослідження, а саме: за 3 дні до обстеження виключити з харчування продукти, які викликають метеоризм. Обстеження краще проводити натщесерце із останнім прийомом їжі за 8 – 12 годин до дослідження. Безумовно, якщо ви потребуєте невідкладного проведення дослідження, наші спеціалісти зможуть провести його навіть за відсутності підготовки, але слід розуміти, що це значно подовжить час проведення обстеження.

 

Переваги та особливості УЗД в мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY

 

Завдяки сучасній апаратурі, у мережі клінік сімейної медицини «Біхелсі» проводиться УЗ-дослідження молочних залоз та щитовидної залози з еластографією.

Еластографія – це нова і перспективна технологія в ультразвуковій діагностиці. Технологія заснована на змінах еластичності патологічно змінених тканин. Всі тканини, в тому числі і з патологічними процесами, мають певну еластичність (жорсткість). Неракові тканини (здорові, доброякісні пухлини, запальні процеси) мають високу еластичність. А от ракові тканини менш еластичні, більш жорсткі.

Тож, завдяки УЗД із еластографією можна не лише визначити наявність вузлів щитовидної залози та молочних залоз,але й визначити можливі злоякісні зміни у них на ранніх стадіях.

УЗД органів малого тазу проводиться як із абдомінальним, так і з вагінальним датчиками. Під час проведення УЗД жовчного міхура, лікар може визначити його функцію.

 

Які УЗ-дослідження можна виконати у мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY?

 

 • УЗД серця
 • УЗД судин шиї
 • УЗД вен, артерій нижніх кінцівок, магістральних судин верхніх кінцівок
 • УЗД навколоносових пазух та УЗД навколоносових пазух в динаміці
 • УЗД щитовидної залози, УЗД щитовидної залози з еластографією
 • УЗД слинних залоз
 • УЗД лімфатичних вузлів
 • УЗД молочних залоз, УЗД молочних залоз з еластографією
 • УЗД органів малого тазу абдомінальним або вагінальним датчиком
 • УЗД простати
 • УЗД калітки, пенісу
 • УЗД органів черевної порожнини, печінки, жовчновивідних шляхів, визначення функції жовчного міхура
 • УЗД нирок, наднирників, сечового міхура, залишковий об’єм сечового міхура
 • УЗД суглобів
 • УЗД хребта
 • УЗД вилочкової залози

 

Також у мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY є можливість проведення УЗД для дітей:

 

 • УЗД дитяче, нейросонографія
 • УЗД дитяче, обстеження слинних залоз
 • УЗД дитяче, обстеження вилочкової залози
 • УЗД дитяче, обстеження кульшових суглобів (діти 1-го року життя)
 • УЗД дитяче, обстеження плевральних синусів 

 

Як підготуватися до УЗД?

Виконання процедури УЗД потребує спеціальної підготовки в залежності від того, який саме орган буде досліджуватися. Будь-ласка, запитайте про правила підготовки у адміністратора.

Ціни на виконання процедури УЗД наведено в прайсі.

 

Для декларантів мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY діє система знижок.

Будьте здорові!

 


ЗАПИСАТИСЯ

УЗД для дітей (Львів)

Що таке УЗ-діагностика?

Ультразвукова діагностика – це діагностична процедура з використанням ультразвукових хвиль для отримання двовимірного або тривимірного зображення органу. Якщо вам необхідно провести ультразвукове дослідження органів черевної порожнини або нирок, необхідно підготуватись до проведення дослідження, а саме: за 3 дні до обстеження виключити з харчування продукти, які викликають метеоризм. Обстеження краще проводити натщесерце із останнім прийомом їжі за 8 – 12 годин до дослідження. Безумовно, якщо ви потребуєте невідкладного проведення дослідження, наші спеціалісти зможуть провести його навіть за відсутності підготовки, але слід розуміти, що це значно подовжить час проведення обстеження.

У мережі клінік сімейної медицини «Біхелсі» є можливість проведення УЗД для дітей:

 • УЗД дитяче, нейросонографія
 • УЗД дитяче, обстеження слинних залоз
 • УЗД дитяче, обстеження вилочкової залози
 • УЗД дитяче, обстеження кульшових суглобів у дітей 1-го року життя
 • УЗД дитяче, обстеження плевральних синусів 

 

Як підготуватися до УЗД?

 

Виконання процедури УЗД потребує спеціальної підготовки в залежності від того, який саме орган буде досліджуватися. Будь-ласка, запитайте про правила підготовки у адміністратора.

Ціни на виконання процедури УЗД наведено в прайсі.

Для декларантів мережі клінік сімейної медицини «Біхелсі» діє система знижок.

Будьте здорові!


ЗАПИСАТИСЯ

Експрес-тести

У мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY Ви можете виконати експрес-тести, результати яких будуть готовими вже протягом 15 хвилин.

 

Такі дослідження проводяться за допомогою спеціальних сертифікованих тест-смужок, які передбачені навіть для домашнього використання.

Цей метод може стати в нагоді, наприклад, коли потрібне динамічне спостерігання за показником (як-то кетонові тіла (ацетон) або потрібна негайна оцінка стану показника.

 

Перелік експрес-тестів:

 

 • Швидкий тест на вагітність
 • Експрес-тест «Глюкоза крові»
 • Експрес-тест «Глюкоза сечі»
 • Експрес-тест «Білок сечі»
 • Експрес-тест сечі на 11 показників
 • Експрес-тест на визначення рівня ХГЧ
 • Експрес-тест на визначення тропоніну I
 • Експрес-тест для виявлення антитіл до ВІЛ 1/2 (HIV 1/2)
 • Експрес-тест для виявлення Гепатиту С (HCV)
 • Експрес-тест для виявлення Гепатиту В (HBsAg)

 

Для наших декларантів експрес-тести є безкоштовними (за призначенням лікаря).


ЗАПИСАТИСЯ

Базові аналізи

До базових аналізів ми відносимо лабораторні аналізи, які передбачені пакетом первинної медичної допомоги, а саме:

 

 • Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою
 • Загальний аналіз сечі
 • Глюкоза крові
 • Загальний холестерин

ЗАПИСАТИСЯ

Спеціалізовані аналізи

Мережа клінік сімейної медицини BEHEALTHY співпрацює із двома кращими приватними лабораторіями Луцька – це Hemo Medika та Україно-німецька лабораторія.

 

Співпраця із цими лабораторіями надає можливість здійснювати найширший перелік аналізів та дотримуватись стандартної цінової політики.

Взяття матеріалу проводиться за допомогою вакуумних систем Vacuette. Використання вакуумних систем – необхідний крок у створенні стандартних умов взяття, транспортування і зберігання біологічних проб пацієнтів. Впровадження таких систем впливає на якість майбутнього лабораторного дослідження. Використання вакуумних систем унеможливлює перехресного забруднення зразків, а також є більш безпечним і безболісним для пацієнта, ніж забір зразка шприцем.

Транспортування аналізу до лабораторії відбувається не пізніше наступного дня в належних умовах кур’єрами лабораторій. Для виконання певних аналізів матеріал проходить підготовку на базі мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY задля забезпечення стабільності зразку.

Для виконання досліджень треба певним чином підготуватися. Майже всі аналізи здаються натщесерце. Матеріал для аналізів сечі/калу збираються клієнтом самостійно вдома в спеціальні медичні контейнери або безпосередньо в клініці.

Правила підготовки до конкретних аналізів Ви можете дізнатися у медичних фахівців мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY


ЗАПИСАТИСЯ

Ін’єкції

У мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY Ви можете зробити:

 

 • внутрішньо м'язові,

 • внутрішньовенні ін’єкції,

за умов наявності призначення лікаря (мається на увазі, будь-який лікар будь-якого закладу).

Актуальні ціни наведено в прайсі.


ЗАПИСАТИСЯ

Інгаляції

У мережі клінік сімейної медицини BEHEALTHY Ви можете зробити інгаляцію:

 

 • дорослому

 • дитині 

за умов наявності призначення лікаря (мається на увазі, будь-який лікар будь-якого закладу). Для виконання інгаляції будь-ласка, запишіться на певний час на рецепції.

Актуальні ціни наведено в прайсі.


ЗАПИСАТИСЯ

Послуги, прайс

Центр телемедициниЦіна, грн.Ціна для
декларантів, грн.
Консультація дерматовенеролога Онлайн350300
Консультація кардіолога Онлайн350300
Консультація ендокринолога Онлайн350300
Консультація гінеколога Онлайн350300
Консультація невролога Онлайн350300
Консультація терапевта Онлайн350300
Консультація гастроентеролога Онлайн350300
Консультація сімейного лікаря Онлайн350300
Консультація педіатра Онлайн350300
Центр спеціалізованої допомогиЦіна, грн.Ціна для
декларантів, грн.
Консультація хірурга Львів660561
Консультація невролога Львів660561
Консультація кардіолога Львів660561
Консультація ендокринолога Львів660561
Консультація дерматовенеролога Львів660561
Консультація гастроентеролога Львів660561
Консультація отоларинголога Львів660561
Консультація Терапевта Львів500425
Консультація дитячого невролога Львів660561
УЗД-діагностика та ЕКГЦіна, грн.Ціна для
декларантів, грн.
УЗД артерії двох нижніх кінцівок (Львів)600600
УЗД артерії однієї нижньої кінцівки (Львів)350350
УЗД артерії двох верхніх кінцівки (Львів)600600
УЗД артерії однієї верхньої кінцівки (Львів)350350
УЗД двох кінцівок - вени і артерії (Львів)900900
УЗД однієї кінцівки - вени і артерії (Львів)600600
УЗД судин шиї (Львів)450450
УЗД лімфовузлів шиї (Львів)250250
УЗД щитовидної залози (Львів)250250
УЗД сечового міхура (Львів)200200
УЗД молочної залози (Львів)400400
УЗД селезінки (Львів)200200
УЗД підшлункової залози (Львів)200200
УЗД жовчного міхура (Львів)200200
УЗД печінки (Львів)200200
УЗД простати (Львів)200200
УЗД легенів (Львів)650650
УЗД нирок (Львів)250250
УЗД нирок, сечового міхура та простати (Львів)400400
УЗД нирок, сечового міхура, простати (Львів)500500
УЗД печінки, жовчного міхура, селезінки, підшлункової залози, нирок (Львів)500500
УЗД печінка, жовчних міхур, селезінка, підшлункова залоза (Львів)400400
УЗД жіночий комплекс - щитовидна, ОЧП, сечовий міхур, гінекологія (Львів)10001000
УЗД чоловічий комлекс - щитовидна, ОЧП, сечовий міхур, простата (Львів)10001000
УЗД нервів, одна анатомічна ділянка (Львів)350350
УЗД двох гомілково-ступеневих суглобів700700
Вени однієї нижньої кінцівки (Львів)350350
УЗД двох кульшових суглобів (Львів)600600
УЗД кульшового суглоба (Львів)350350
УЗД двох ліктьових суглобів (Львів)600600
УЗД ліктьового суглоба (Львів)350350
УЗД двох плечових суглобів (Львів)600600
УЗД плечового суглоба (Львів)350350
УЗД двох колінних суглобів (Львів)600600
УЗД колінного суглоба (Львів)350350
УЗД серця Ехо КГ (тільки для дорослих) - Львів550550
Вени двох нижніх кінцівок (Львів)600600
УЗД променево-зап’ясткового суглоба (Львів)400400
Денний стаціонарЦіна, грн.Ціна для
декларантів, грн.
Консультація лікаря терапевта Львів660561
Вакцинація - в межах Календаря щеплень МОЗ України вакцинами,що надаються та забезпечуються державою00
Ін’єкція в/м, пк, без матеріалів5043
Вливання (до 200 мл), без матеріалів150128
Ін’єкція в/в, без матеріалів5043
РеабілітаціяЦіна, грн.Ціна для
декларантів, грн.
Антицелюлітний масаж (Львів)600510
Загальний масаж 60 хв (Львів)800680
Масаж комірцевої ділянки дорослий (Львів)300255
Масаж обличчя при лицевому невриті (Львів)350300
Реабілітаційний масаж місцевий дитячий (Львів)250215
Реабілітаційний масаж корекції постави загальний дитячий400340
Реабілітаційний масаж місцевий дорослий (Львів)250215

Зустрічайте наших лікарів

Записатись на прийом